HAKKIMIZDA

HİTİT GRUP

Hitit Gıda olarak bizler, 2000 yılında yumurta üretimiyle sektöre giriş yaptık.

Ürünlerimizin doğallığını tüketicilerle buluşturduktan sonra aldığımız geri dönüşler sayesinde ilerleyen yıllarda bakliyat ve temel gıda sektörünü de bünyemize dahil ettik. Bu ürünlerin paketleme ve dağıtımını da üstlenerek bir ürünün üretiminden tüketiciyle buluşmasına kadar her anında Hitit Gıda imzasını ekleme şansını yakaladık. Böylelikle tüketicilerimizin isteği olan her alanda doğallığı yakalıyor ve 12 yıldır aynı kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz.

Antalya Aksu Güzelyurt bölgesinde bulunan tesisimizde Hitit Gıda ismiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yumurta ile başladığımız bu serüvene bakliyat ürünlerini de dahil ettik.

Özenle hazırlanan bakliyat ürünleri, çiftçilerden direkt olarak toplanır ve kendi markaları ile firma tesislerinde paketlenir. Böylelikle, köy tazeliği sofralarınızla buluşur. Hitit imzasını taşıyan temel gıda ürünleri ise Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yetişen en iyi malzemelerden hazırlanır. Yöresel olarak üretim yapan kaliteli firmalardan temin edilerek tüketiciye en iyi haliyle ürünlerimizi ulaştırabiliyoruz.

Hitit Gıda bünyesinde gıda tedarik zinciri bulunuyor. Bu durum ürünlerimizin tüketiciye ulaşmasında önemli faydaları da beraberinde getiriyor. Ürünlerimiz yalnızca tek elden çıkıp tüketiciye ulaştığından dolayı birçok aracıyı devre dışı bırakarak ekstra maliyetlerin önüne geçebiliyoruz. Tüketicinin uygun fiyatla kaliteli ürünler deneyimlemesine imkan yaratıyoruz. Gıda tedarik zincirimizin bir diğer önemli avantajı ise hız kazanmamızdır. Üretim tesislerinde uzun süre beklemeden taze ürünleri sofralarınıza getirme imkanına sahibiz.

Yan kuruluşumuz olan 3F Gıda, perakende alanında hizmet veriyor. Kendi mağazalarımız ve isim hakkı olan mağazalarda uygun fiyatlarla ürünlerimizi tüketiciyle doğrudan buluşturuyoruz. Yan kuruluşumuz olduğundan dolayı hızlı iletişim, hızlı tedarik ve ekonomik ürünler sunma imkanını elde edebiliyoruz.

Hitit Gıda ile kurduğumuz güven ortamını son yıllarda Hitit İnşaat adıyla da sizlerle buluşturduk.

 Birçok sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de ön plana çıkan karşılıklı güven ilişkisini kısa zamanda yakalayarak inşaat, proje, taahhüt ve uygulama alanlarında faaliyetlerimize hızla devam ediyoruz.

Hitit Gıda, 3F Gıda ve Hitit İnşaat olarak öncelikli vizyonumuz, dünyanın dört bir yanına doğallığımızı ve güven ortamımızı tanıtmaktır. Kalite çizgimizi bozmadan tüm dünyaya yayılarak hem ülkemize değer katmak hem de markamızı bir ileriye taşımayı hedefliyoruz.

Misyonumuz; üreticiden tüketiciye, çalışandan kullanıcıya kadar üretim yaptığımız her alanda hiç kimsenin mağduriyet yaşamamasını sağlamaktır. Bu bağlamda çalışanlarımızın haklarını almasına özen gösteriyor, güvenli çalışma ortamları sunuyor, kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla tüketici ile buluşturuyoruz.